Kategorie
Uncategorized

Do braci kibiców (i kiboli)

Nie możecie, jak tubylczy wodzowie prowokowani do wojen i negocjacji, ginąć z tego powodu, że nie rozumiecie i nie doceniacie cynizmu, obłudy i chciwości białych morderców.

Większość was to niczego nie rozumiejące matoły, tępe matoły skłonne do reagowania zgodnie z poczuciem matołeckiej, doraźnie doświadczanej sprawiedliwości i krzywdy. Zgubne jest dla was również poczucie siły w hordzie niemytych, pijanych samców. Łatwo wami manipulować, łatwo was prowokować, szkalować, bić, sądzić, czynić z was zastępczy problem społeczny, kreować wasz ponury wizerunek w mediach, wskazywać was jako zagrożenie dla ładu społecznego. Konfrontację, umiejętnie podtrzymywaną przez władze, a wybuchającą czasem w postaci chuligańskich wybryków okołostadionowych przegrywacie, bo musicie. Jesteście groźni, bo bezradni i głupi.

Nie możecie wygrać, ale możecie uczynić porażkę mniej wstydliwą, mniej upokarzającą. Musicie nauczyć się, że:

  1. Społeczeństwo, w którym żyjecie jest takie jak wy – prymitywne, sfrustrowane, rządne krwi, publicznej egzekucji na rynku, topora, kata i ściętego łba, widowiska.
  2. Prawnie regulowana relacja obywatel – państwo nie istnieje w konfliktach człowiek – władza. Tam, gdzie może być zagrożony interes władzy natychmiast zostaje użyta przemoc.
  3. Władza jest opresyjnym systemem opartym na przemocy, aktywnym w trzech wymiarach: kontroli, represji i terroru. Siła użyta przez władzę jest współmierna do siły oporu. Władza nie ma skrupułów.
  4. Funkcjonariusz, urzędnik zakrywający twarz maską, ukrywający swoją twarz za kominiarką, ubrany w nieoznakowany mundur, uzbrojony – jest bandytą.
  5. Organizacja, która szkoli, uzbraja i utrzymuje zorganizowane oddziały bandytów jest organizacją bandycką. Traci prawo do posługiwania się prawnie legalizowanymi znakami państwowymi – godłem, flagą, znakami legalnych służb (policja i inne).
  6. Organizacje międzynarodowe i społeczności pozanarodowe oraz niektóre państwowe pomogą wam.
  7. Jesteście ruchem społecznym wyposażonym we współczesne narzędzia komunikacji społecznej i znajomość prawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *